ارسال به سراسر ایران مشاوره رایگان قبل از خرید
دارای گواهینامه های معتبر بین المللی تاییدیه مرکزتحقیقات راه مسکن و شهرسازی
همین حالا تماس بگیرید
09127175721
لوله خم گرم 1900

لوله خم گرم ۱۹۰۰ گرمی استاندارد (معمولی)

لوله خم گرم ۱۹۰۰ گرمی استاندارد  معمولی یو پی وی سی اوپایپ از گروه تولیدی اوج گستر سمنان از نوع لوله های نسوز می باشد. به دلیل استفاده از ماده پی وی سی در لوله‌های برق خم گرم می توان با حرارت و با استفاده از فنر مخصوص و کمی فشار به  آنها حالت داد،

لوله خم گرم ۱۹۰۰ گرمی معمولی استاندارد با گرم شدن به آسانی خم می شود، و از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشد. با گرم شدن لوله می توان آن را به شکل دلخواه خم کرد و به آن حالت داد، ابتدا باید فنر مخصوص را وارد لوله نموه و به مقدار مناسب به آن ها حرارت داد و بعد لوله ها را خم کرد.

لوله برق خم گرم را می توان برای بسیاری از کارها مانند انتقال کابل های مخابراتی، عایق کردن الکتریکی، آبیاری زمین های کشاورزی از نوع بدون فشار و تحت فشار، سیستم منتقل کردن آب های شهری و لوله های برق کشی ساختمان استفاده کرد.

لوله برق خم گرم مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت و فرسایش دارد. نصب لوله برق خم گرم بسیار آسان است و می توان آن را به جای لوله های پلی آمید ساختمان جایگزین کرد.

برای نمایش لیست کامل قیمت لوله های خم گرم اوپایپ از گروه تولیدی اوج گستر سمنان روی لینک زیر کلیک کنید:

لیست قیمت لوله های خم گرم اوپایپ اوج گستر سمنان 

 

گروه تولیدی اوپایپ (لوله اوج گستر سمنان) با پشتوانه بردانش و تجربه کارشناسان متعهد و متخصص توانسته است محصولاتی با کیفیت عالی و مطابق با آخرین  استانداردهای روز دنیا و همچنین نیاز شما  مشتریان گرامی در صنعت برق: تولید،تامین،عرضه و فروش لوله برق  با علامت اســتاندارد داری کــد ده رقمی و اتــصـالات  یو پی وی سی(خم گرم و خم سرد ) ، پی وی سی ، پلی تیلن ، لوله های فولادی (گالوانیزه گرم و سرد ) و همچنین سینی کابل و متعلقات مهیا کند.

قیمت لوله خم گرم

قیمت لوله خم گرم اوج گستر سمنان

اوج کیفیت ،اطمینان و خدمات به موقع جهت رضایت شما سروران گرامی هدف و انگیزه اصلی گروه تولیدی اوپایپ در راه ساخت و ابادانی کشور عزیزمان می باشد.

لوله اوج گستر سمنان امادگی قبول هرگونه پشنهاد ،همکاری و انجام پروژه در زمینه تامین محصولات ذکر شده  برای  شما عزیزان را در سراسر کشور دارد.

  • چنانچه قصد خرید لوله خم سرد را دارد ، روی لینک زیر کلیک کنید تا به صفحۀ مربوطه هدایت شوید.

»» خرید لوله برق 

لوله خم سرد