ارسال به سراسر ایران مشاوره رایگان قبل از خرید
دارای گواهینامه های معتبر بین المللی تاییدیه مرکزتحقیقات راه مسکن و شهرسازی
همین حالا تماس بگیرید
09127175721
لوله خم گرم 1900

لوله خم گرم ۱۲۰۰ گرمی استاندارد (قوی)

لوله خم گرم استاندارد ۱۲۰۰ گرمی قوی اوپایپ از گروه تولیدی اوج گستر سمنان ، را می توان برای بسیاری از کارها مانند انتقال کابل های مخابراتی، عایق کردن الکتریکی، آبیاری زمین های کشاورزی از نوع بدون فشار و تحت فشار، سیستم منتقل کردن آب های شهری و لوله های برق کشی ساختمان استفاده کرد.

لوله برق خم گرم مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت و فرسایش دارد. نصب لوله برق خم گرم بسیار آسان است و می توان آن را به جای لوله های پلی آمید ساختمان جایگزین کرد.

این لوله های استاندارد یو پی وی سی اوپایپ اوج گستر سمنان از نوع لوله های نسوز می باشند. به دلیل استفاده از ماده پی وی سی در لوله‌های برق خم گرم می توان با حرارت و با استفاده از فنر مخصوص و کمی فشار به  آنها حالت داد.

 

»» خرید لوله برق 

 

لوله خم گرم۱۲۰۰ گرمی استاندارد قوی اوپابپ با گرم شدن به آسانی خم می شود، و از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشد. با گرم شدن لوله می توان آن را به شکل دلخواه خم کرد و به آن حالت داد، ابتدا باید فنر مخصوص را وارد لوله نموه و به مقدار مناسب به آن ها حرارت داد و بعد لوله ها را خم کرد.

قیمت لوله برقی خم گرم یو پی وی سی اوپایپ سمنان نسبت به نوع لوله خم سرد کمتر بوده و استفاده از می تواند باعث صرفه جویی قابل توجهی در اجرای پروژه های ساختمانی شود.