ارسال به سراسر ایران مشاوره رایگان قبل از خرید
دارای گواهینامه های معتبر بین المللی تاییدیه مرکزتحقیقات راه مسکن و شهرسازی
همین حالا تماس بگیرید
09127175721
لوله خم گرم 1900

لوله خم گرم ۸۰۰ گرمی استاندارد (معمولی)

لوله خم گرم ۸۰۰ گرمی استاندارد یو پی وی سی  با گرم شدن به آسانی خم می شود،  از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشد و در واقع تغییر شکل راحت با گرما ، از اصلی ترین ویژگی لوله برق upvc خم گرم می باشد.

لوله برق خم گرم را می توان برای بسیاری از کارها مانند انتقال کابل های مخابراتی، عایق کردن الکتریکی، آبیاری زمین های کشاورزی از نوع بدون فشار و تحت فشار، سیستم منتقل کردن آب های شهری و لوله های برق کشی ساختمان استفاده کرد. لوله برق خم گرم مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت و فرسایش دارد. نصب لوله برق خم گرم بسیار آسان است و می توان آن را به جای لوله های پلی آمید ساختمان جایگزین کرد.عمر لوله‌های برق خم گرم بسیار بالا است. لوله‌های برق خم گرم می توانند در مقابل شرایط جوی بسیار مقاوم باشند؛ به گونه ای که می تواند در دمای ۶۰ – درجه و ۸۰ + درجه هم تحمل کند. حتی تابش نور مستقیم خورشید هم نمی تواند، این لوله ها را خراب کند و مقدار جذب رطوبت در این لوله ها تقریبا صفر می باشد.

جهت اتصال لوله خم گرم ۸۰۰ یو پی وی سی اوپایپ سمنان، از زانو و بوشن استفاده می شود . بطور کلی این نوع از لوله ها ،  لوله های شکننده ای هستند و اگر در قسمتی از ساختمان مخصوصا کف ساختمان استفاده شوند حتما بایستی روی آن ها با مصالح کافی و مناسب پوشیده و مقاوم شود وگرنه حتی زیر پا هم امکان شکستن آن ها وجود دارد .

از این لوله ها بیشتر در داخل دیوار ساختمان ها در مسیر هایی که نیاز به خمش زیاد نباشد و حرارت زیادی ایجاد نشود مانند سیم و کابل های مخابراتی استفاده می شود .

قیمت لوله برقی خم گرم یو پی وی سی اوپایپ سمنان نسبت به نوع لوله خم سرد کمتر بوده و استفاده از می تواند باعث صرفه جویی قابل توجهی در اجرای پروژه های ساختمانی شود.

  • چنانچه قصد خرید لوله خم سرد را دارد ، روی لینک زیر کلیک کنید تا به صفحۀ مربوطه هدایت شوید.

لوله خم سرد